| anonim_4396 a întrebat:

Plz sa ma ajutati am avut un cont webkinz dar cineza ma pacalit si i-am dat contul meu...si i-a schimbat parolacrying am vrut sa iau un cod de la concursul de luni webkinz romania dar nu l-am gasitcrying imi vreau contul INAPOIcrying
cryingmama a spus ca nu imi mai cumpara plz ajutati-macrying
! FUNDA!
(nu cont proba)

Răspuns Câştigător
| AllieRO a răspuns:

Suna la reprezentanta WEBKINZ si ei iti vor da parola inapoi doar sa le spui username-ul si eu am sunat cand mi-am uitat parola!
Nr. Tel. : 0213132478

4 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Multumesc freshh mi-ai fost de mare,, ajutor''

| Cleopatra01 a răspuns:

Nu ai ce face, trimitele un mesaj celor de la asociatia webkinz.

| Freshh a răspuns:

Ai deschis degeaba discutia asta, n-ai ce-i mai face, te-o pacalit si asta e. Data viitoare ai mai multa grija.