| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am o intrebare legata de nimfa mea(mascul):Astăzi, în data de 12.02. 2018, a murit din motive necunoscute. Stătea pe leagănul din cușca lui, probabil dormea, și după a căzut, a început să respire foarte repede și greu, stătea cu ochii închiși, nu se putea ţine pe picioare, abia se mișca, și după zece minute a murit...

1 răspuns:
| wpAbby a răspuns:

Pai...imi pare rau ca ti-a murit nimfa, dar nu vad ca este o intrebare ce ai scris tu aici, ce vrei sa afli?