| matei200585 a întrebat:

Pui de xipho de o zi.Ce sa fac?

Le-am dat de mancare fulgi maruntiti si i-am indepartat de restul pestilor pana si de mama.Ii tinem pe acvariu intr-un borcan mare si lat deoarece nu avem alt acvariu si asta ne confera problema ca trebuie sa le schimbam cat de des apa. VREAU SFATURI SI GRESELI FACUTE DE MINE PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!

Răspuns Câştigător
| Ada78 a răspuns:

Du-te la un Pet shop sau la un specialist in pesti si intreaba si acolo ce poti face. Daca poti cumpara un acvariu pentru ei ca sa nu seie in borcan.De preferat unul patrat (Daca e unul rotund inoata in cerc si "ameteste")

| matei200585 explică (pentru Ada78):

Multumesc de sfat! :3

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna, te sfatuiesc sa le schimbi mereu apa, iti trimit un link unde poti citi mai mult http://www.ziaruldeiasi.ro/......44898.html