| Decebalul a întrebat:

Am in acvariu mai multe specii, printr-e care si xipho. Vreau sa ii scot(am doi xipho) dar nu am cui sa ii dau si m-am gandit sa ii pun intr-un borcan. Imi puteti spune cum pot oxigena apa fara sa o schimb de prea multe ori, fiindca nu mai am alt generator de bule.
Funda!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca borcanul e de 10L nu e nevoie sa o schimbi prea des. Si arunca si o mana de plante in el.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

De unde esti? sunt pereche? si... ii dai cu pret? adica, eu sunt din Bucuresti si m-ar interesa sa-i "adopt", asta daca ma lasa mama. happy

| Decebalul explică (pentru AlexandraGabriellaLova):

Sunt din Iasi, si sa stii ca ti as fi dat gratis, numai sa scap de ei, ca mi-au mancat toti gupyy aurii pe care ii am si toate plantele.