| Assad a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste anime-uri de tipul survival....sa fie ceva in genul Attack on titan,Black Bullet,BTOOM,Angel beat
sau anime-uri cu un story bun gen Death Note,Bleach,fairy tail,Vampire Knight, Wolf's rain...

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Code geass are o poveste buna

| Assad explică (pentru Narcis2007):

Am vazut code geass...toate cele 3 serii...si mi s-a parut absolut incredibil! Doamne japonezii astia sunt incredibili cand vine vorba de anime-uri.nici nu mi-a dat prin cap ca toata tarasenia cu Lelouch vi Britannia imparatul a fost doar pentru a-l face pe Zero un eroi si sa faca toata lumea sa il urasca astfel sa creeze o lume unita cu un singur scop(Uciderea sa)

| Duucu a răspuns:

Am început să urmăresc Kara no Kyoukai, are story bun.
De survival poți încerca Sword Art Online.

| Assad explică (pentru Duucu):

Sword art online l-am vazut...acum urmaresc sword art online 2 a.k.a Gun Gale Online

| Alexandru279 a răspuns:

Survival Hight school of the death cu FanArt

| Alexandru279 a răspuns:

Stiu ca japonezii fac filme foarte bune