| tedytza10 a întrebat:

RASPUNDETI URGENT! Pisica mea are nasul infundat si nu poate respira(e racita). Ii pot da picaturi nazale pentru oameni? sau spuneti-mi ce pot face pentru a nu mai avea nasul infundat deoarece nu mananca si respira extrem de greu. In unele momente am impresia ca se sufoca! RASPUNDETI URGENT VA ROG!

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Am si eu o pisicuta acasa si mai aud cateodata cand doarme langa mine happy ca nu poate respira bine pe nas.Dar a doua zi ii trece, daca pisicii tale nu ii trece in cateva zile ar fi bine sa o duci la veterinar daca zici ca nu mananca.NU cred ca ar fi bine sa ii dai picaturi nazale pentru oameni.

| tedytza10 explică (pentru MioaraParalescu):

Ma gandeam ca as putea pune picaturile pentru oameni intr-o seringa si sa ii pun cate o picatura in fiecare nara. Poate asa se desfunda

| MioaraParalescu a răspuns (pentru tedytza10):

Pai nu stiu ce sa zic, eu ti-as recomanda sa nu faci asta.
Dar e pisica ta, daca vrei incearca si metoda asta, sper numai sa se faca bine happy

| tedytza10 explică (pentru MioaraParalescu):

Mai bine merg maine la veterinar... Mersi de raspunsuri. Ai si fundita :*

| MioaraParalescu a răspuns (pentru tedytza10):

Cu placere sanatate pisicutei happy