| raullik007 a întrebat:

Raspuns Urgent!
Am o iepuroaica cap de leu,e gestanta, si vineri are 4 saptamani de gestatie.
A inceput sa fie foarte agresiva..nu ma pot atinge de ea, dar azi.a scapat din cusca..si a trebuit sa o prind..cand m-am atins de ea..si am pus-o in cusca.a facut foarte urat.a mormait urat,ca si cum ar fi nervoasa,se comporta foarte agresiv.Ce inseamna asta? S-ar putea sa fete? Daca da, peste cam cat timp?

2 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Da e un comportament de aprare inseamna ca o sa fete sau ca a fatat deja banuiesc ca o sa fete curand!

| lavyelena a răspuns:

Nu stiu..suna la veterinar