| Duucu a întrebat:

Recomandați-mi o rasă de câine de talie medie spre mare, cu preț pănă în 100 de euro.De Golden Retriever știu deja, deci altceva.

4 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Buna. 1. Probabil ca s-au mai schimbat preturile, dar eu cand m-am dus sa-mi iau chow chow, erau si golden retriever si costau 9 milioane. Acum... nu stiu ce rasa de talie medie spre mare poate costa 100 euro. Presupun ca un rotwiller. Husky nu costa pana in 100 de euro. Nici ciobanescul nu costa 100 de euro. Poate daca cauti pe net gasesti mai ieftin, dar la pet shop-uri nu. Pana in 100 de euro nu-ti pot recomanda nici o rasa.

| k4wyn a răspuns:

Ciobanesc German happy am un astfel de companion ( suna cam ciudat companion desi face parte din familie ), pot spune ca este un caine docil, inteligent si se ataseaza foarte repede de stapan. Good luck my friend

| Duucu explică (pentru k4wyn):

De ce lumea începe să-și pună avataruri cu House?

| alexalexis99 a răspuns:

Labrador Retriver, Rottwiler, Ciobanesc German, Boxer, haski