| Ivana_Bogdan_1988 a întrebat:

Asi vrea sa imi iau un caine dar nu stiu ce rasa sa aleg.Un ciobanesc german sau un golden retriever?

Răspuns Câştigător
| LiviuuuXD a răspuns:

Daca vrei un caine destept si agil ciobanesc german,daca vrei un catel jucaus un golden retriever, depinde si de personalitatea ta, eu am avut un golden si era cel mai simpatic catelus, acum am un ciobanesc german big grin bafta si alegi ce vrei dupa personalitatea ta, daca ai posibilitatea cumpara-i pe amandoi happy

4 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Se scrie "as", nu stiu ce-i cu "i" ul ala. in orice caz...don't buy, adopt... sunt destule animale abandonate pe strazi. cu banii pe un caine de rasa poti hrani altii care urmeaza sa moara de foame.

| viotedy a răspuns:

Golden,ciobanescul urla aiurea si nu e chiar destept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golden retriever

| dony89 a răspuns:

Salut!
poti sa intrebi pe cineva avizat in acest domeniu. el iti poate da cele mai ok sfaturi. tot asa am intrebat si eu si m-a facut sa ma decid. domnul dresor are pagina asta de web: www.cartedresajcanin.ro