| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Repede TPU! Am nevoie de ajutor! Am ca animăluţ de casă o scamă şi e grasă, respiră greu şi se simte rău.Mai bine spus e bolnavă! Nu e nici o glumă! Scama mea e bolnavă! Ce să fac, nu vreau să o pierd! Vă rog!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai, sa stii ca si tiribistrocu' meu e bolnav. O fi vreo molima, sau ceva!

| AndreiGabi a răspuns:

Gogule mergi la un doctor psihiatru cu ea,o sa o ajute.Dar cat mai repede sa nu moara! Am inteles ca pe scama ta o cheama "Inteligenta"? Gogule,e bonlava rau! Posibil sa fie o infectie la partea amuzanta a ei, iar chestia aia care o face foarte grasa se numeste prostie!

Lasa frate glumele pe seama unora care stiu ce sunt alea, plictisesti lumea...

| d3nisa202 a răspuns:

1. du`te la un Psiholog :] Desi stiu ca e o glm laughing si 2. mai da`i si tu niste praf din cand in cand laughing

| parizer a răspuns:

Salut trollule

| kikysika a răspuns:

Pai sa iti spun nu mai aspira si nu mai sterge praful nu mai aerisi si se va face bine.laughing)