| Badea_Gyagya_1993 a întrebat:

Bună ziua mă numesc badea Gina am 24 de ani și am ointrebare o am pe mama mea bolnava de cancer de col uterin am operato în iunie și acum se simte din ce în ce mai rău am găsit un anumit medicament dar mă costa 1600 de lei iar eu acum repede nu am de unde lua banii ăsta mă poate îndruma cineva ce pot face am deja un împrumut la provident de când am operato ca nu aveam alta solutie iar acum e mult mai rău nu se mai poate mișcă face pe ea și mai multe singura salvare ar fi medicamentul ăsta ajutor va rog nu vreau sa îmi pierd mamă va mulțumesc pentru timpul acordat anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tratamentul pentru cancer este gratuit. Oncologul mamei tale ii poate prescrie tratamentul necesar, cu reteta compensata. NU ai de ce sa dai bani pe medicamete asa-zis salvatoare, mai ales sume atat de mari. Atentie sa nu fii victima unor escroci care a incerce sa iti vanda vreo prostie naturista inutila, profitand de disperarea ta