| Lineea a întrebat:

"Sal all, ce mai faceti, am primit cadou o pisica de la unchiul meu, ce mananca la sapte luni?"

Răspuns Câştigător
| danafatu a răspuns:

Eu am primit pisica tot la 7 luni. Am hranit-o cu carnita umeda (poti incerca mai multe firme, vezi care ii place mai mult). A mea mananca wiskas de vita. Da-i si lapte din cand in cand, bobite uscate sa aiba tot timpul in bol. A mea a crescut mare si frumoasa, am hranit-o echilibrat. Nu ii da carne cruda si nici mancare gatita (sosuri, etc). Sa iti traiasca! :*