| anonim_4396 a întrebat:

Sal all, ce mai faceti? am primit am o pisica de la unchiul meu cadou, ce mananca la sapte luni?

Răspuns Câştigător
| SnowBal a răspuns:

Ma il faci pe el analfabet cand tu scrii,, raspune''? Si in primul rand nu stii limbajul de pe internet si nu ii mai spune tu lui ca asa scrie si la scoala ai fost tu sa vezi. Presupun ca nu, atunci vezi-ti ma de treaba ta si mai bine te uiti cand scrii ca ai scris,, raspune'' daca ti-e foame POFTA BUNA! Deci mai bine uitate tu ce scrii si nu mai spune despre altii.

10 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Mananca ban pe cont

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Macar sti care e limbajul de pe net? Cred ca ai vreo 6-7 ani. Apropo poate vrei sa te raportez.

| kindness a răspuns (pentru AlExUtZu4423):

Serios? mai sa fie! daca in halul asta scrii si la scoala, asa in cazul in care ai facut vreo scoala, nu am pretentii! oricum nu-mi pasa, vad ca eludezi subiectul. daca pe net scrie ca trebuie sa fi analfabet atunci..continua. Succes

| kindness a răspuns (pentru SnowBal):

Din ce ai scris tu acum nu inteleg ce vrei sa spui! iti lipsesc virgulele si semnul intrebarii. oricum greseala pe care am facut-o eu a ost neintentionata in comparatie cu scrisese el aici inainte sa editeze. apropo "uitate" se scrie uita-te! broavo voua..sunteti smecheri!?!?

| kindness a răspuns (pentru kindness):

A fost*."cu ce scrisese"*.

| SnowBal a răspuns (pentru kindness):

Iar incepi ma? a ost si broavo, ce sa zic? (analfabet)

| SnowBal a răspuns (pentru kindness):

Ma il faci pe el analfabet cand tu scrii,, raspune''? Si in primul rand nu stii limbajul de pe internet si nu ii mai spune tu lui ca asa scrie si la scoala ai fost tu sa vezi. Presupun ca nu, atunci vezi-ti ma de treaba ta si mai bine te uiti cand scrii ca ai scris,, raspune'' daca ti-e foame POFTA BUNA! Deci mai bine uitate tu ce scrii si nu mai spune despre altii.

| AlExUtZu4423 a răspuns:

"RASPUNE"? Mai zici de mine ca sunt analfabet.rolling on the floor

| kindness a răspuns (pentru AlExUtZu4423):

Ca s-a nimerit sa nu apas pe "d" asta e altceva. auzi. oare te-ai intrebat vreodata daca chiar ai ceva pe umeri? nu cumva ai doar o bila sau ceva.

| SnowBal a răspuns (pentru kindness):

BAAAA suntem pe internet aici nu totul trebuie sa fie perfect asa ca taci odata din gura daca nu stii ce inseamna internet spargeti calculatorul repet inca o data suntem pe internet aici nu trebuie sa fie totul perfect, dar daca tu vrei sa fie perfect du-te si invata la scoala.

| MagikTrouBless a răspuns (pentru SnowBal):

Degeaba te obosesti, cu prostia nu te poti luptalaughingrolling on the floor Ewa se crede "perfecta", atata tot!