| MadalinG99 a întrebat:

Sal azi mi a cazut pisicul de la balcon cam de la etajul 1 e pui are cam 2 luni acum e bine am fost cu el la veterinar dar inca are sange pe nas si respira greu si cu sunete dar miroase ff urat oare dc

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

Pisicile sunt destul de felxibile cat sa amortizeze o cadere de la 3-4 metri, o sa fie ok dar fii si tu atent/a in asa fel incat data viitoare sa nu se mai intample.

2 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

O fi cazut pe vreun hoit ceva sau intr-un rahatel, isi revine oricum nu te ingrijora, daca zici ca a cazut de la etajul 1 nu cred sa fi patit ceva rau. sper.

| Igama a răspuns:

E normal sa ii curga sange, dar daca l-ai dus la veterinar si ti-au zis ca poti sa-l iei acasa, inseamna ca nu ai de ce sa iti faci griji.
daca vezi ca peste 2 zile mai sangereaza, iti recomand totusi sa te intorci la veterinar cu el :*