| NewTerminator a întrebat:

Sal stie cineva petsop-uri sau si prorietari care sa vanda la preturi rezonabile max 150euro caini din rasele: American Staffordshire Terrier, Amstaff, Rottweiler, Dog Argentinian ori Bandog[American Pit Bull Terier50%+Rottweeiler50%. In orice caz Bandog-ul sa contina 50% gene de American Pit Bull Terier si restul de 50% sa provina de la un caine musculos si de talie medie.

Ms anticipat

3 răspunsuri:
| AnonymousAddict a răspuns:

Salut.Stie eu pe cineva care vinde amstaff.

| NewTerminator explică (pentru AnonymousAddict):

Da-mi un id de mess sau de gmail sa vb cu tine sau direct cu proprietaru
mersi

| Flor1aN a răspuns:

Vand puii amstaff deparazitati fara pedigree, direct de la crescator fara intermediari. se adapteaza foarte bine mai ales daca stai la casa. ..rasa de caini de talie mare foarte puternici... pentru poze si detalii te astept pe florian_bld@yahoo.com sau 0763721569