| prizeFTW a întrebat:

URGENTA! Pisica mea scoate de cateva zile un fel de sunete adica toarce dar nu toarce nu stiu cum sa va zic... Rage cu gura inchisa nu stiu. E pe casa si plange intruna. Si de obicei nu ma lasa nici sa o atinc acum o iau in brate si o mangai si nu-mi face nimic? ce are? sad

Răspuns Câştigător
| Dragoi123 a răspuns:

Pisica ta este in calduri..am si eu pisica si a fost in calduri...trebuie sa o dai la un motan si o sa isi revina uite aici cum se manifesta : http://www.blog.petz.ro/ce-poti-face-cand-ai-o-pisica-in-calduri/

2 răspunsuri:
| pacolinosicocuta a răspuns:

Eu te-as sfatui sa o duci la un doctor poate va rezolva el problema poate fii ceva grav si daca te duci la doctor o salveaza mai bine duo sa nu fie prea tarziu!

| prizeFTW explică (pentru pacolinosicocuta):

Poate fi in calduri? Ca am dus-o la veterinar si mi-a zis ca nu are nimic!