| bitek a întrebat:

as dori sa mi cumpar un caine de paza si nu stiu ce sa mi iau! ce m ati sfatui? multumesc

Răspuns Câştigător
| mimmmiii a răspuns:

Aa
scuza`ma
nu am citit ca tb
de paza

incearca un caucazian
lup
ciobanesc
rotweiller

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

@mimmmiii scuze ca intervin dar bichon-ul si pechinezii de ce te pazesc? De pisici? laughing
Ciobanescul german e cel mai bun.

| danteluta a răspuns:

Cauta pe google la rase de cani si acolo gasesti ce doresti

| kairy65 a răspuns:

Ciobanesc germanwinking eu am si vreau sa zic ca e perfectwinking big grin

| gya_8439 a răspuns:

Ciobanesc German am eu si a facut un an il cheama Jack:X si e deja la dresaj si invata repede eu te sfatuiesc sa iti ieei ciobanesc german

| me_3408 a răspuns:

Ciobanesk german

| 2ochiicaprui a răspuns:

Eu as zice sa iei un caine lup big grin bafta

| Sinedd a răspuns:

Daca vezi ca se uita urat la tine, ia-l!

| Sinedd a răspuns:

Gresit la toti! Ala care se uita la tine urat e numa' bun!

| RaZvAnZzZzz a răspuns:

Ia-ti un pitbull sau un amstaf is foarte credincisi di devotati stapanilor iti zic pentru. ca am 2pitbuli si 2amstaff crede-ma!