| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

Sal TPU vreau sa cumpar un pui de amstaff si as vrea sa stiu cam cat ar costa sa fac vaccinulire card de identitate (nu stiu cum se numeste) Etc

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pentru pisica mea birmaneza (desi sigur nu cred ca conteaza rasa, ca nu ne luam dupa capacitatea cilindrica a unei masini), sa-i fac vaccinurile si carnetul de sanatate ma costa 100 lei la fiecare control.

| Abraxos a răspuns:

Trebuiesc facute 16 vaccine si 16 deparazitari in total cu totul te costa in jur de 400 euro dar ii dai in timp de 2 ani cam asa