| Danyella94 a întrebat:

Sall am primit o pisica miiiica si nu stiu daca e fetita sau baietel imi puteti spune cum pot sa aflu ce e?

11 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Am crescut 4 pisici de la o luna.
Nu iti poti da seama la o luna ce este cu siguranta. Abia pe la o luna jumate s-au observat testiculele la toti 4.
Desi veterinarul zicea ca el nu. i sigur, eu bagam mana in foc ca-s motani. Si asa a si fost!

Eu am o ciudatenie : Recunosc pisicile dupa fata daca sunt pisici sau motani. Habar nºam cum reusesc laughing

| εїз a răspuns:

Du. te la veterinar cu ea, nu te costă, îi dai pisica, ţi. o verifică. şi cu asta basta.

| blue97 a răspuns:

Pai cum sa-ti spun trebuie sa te uiti la organele reproducatoare daca are niste gropica niste bube sa satii ca acelea sunt organe reproducatoare de femeie daca nu e barbat si are ce au baietii. sper ca te-am lamurit

| fataroz a răspuns:

E prea mic ca sa se vada

| kidblue_9796 a răspuns:

Nu iti poti da seama acum, pentru ca inca nu i s-au dezvoltat organele.mai asteapta putin sa mai creasca, cred ca de la 1 luna incolo iti poti da seama ce e, daca nu ma insel.

| Danyella94 explică:

M-am uitat in dos si am vazut o gaurica mica. l am sunat pe veterinar sa fac o programare si e in concediu

| oz a răspuns:

Daca are coițe(cat de mici acolo) e baiat, daca nu, fetita.

| Lαααα a răspuns:

Mia asteapta putin sa creasca si apoi uitate intre picioare(ale lui nu ale tale)laughinglaughinglaughinglaughing
fundita:*happy"?

| Zzzo a răspuns:

Hello laughing Sa-ti traiasaca!

Deci...laughing e foarte simplu tongue

te uiti la organele reproducatoare happy

e ca si la om happy

SUCCES:p

| Zzzo a răspuns:

Gaurica aia e anusul big grin

| dariu a răspuns:

Pai de uiti pe parte din dos si vei observa ce e