| Andre a întrebat:

Sall am un catel bichonel de 1 luna:X:X:X:Xcum il invat sa isi faca nevoiele une trebuie ca nu pot inca sa il scot afara ca e inca mic?

3 răspunsuri:
| MisSToXiC a răspuns:

Salut...noi vb si pe mess ask poti sa il lasi in incaperea respectiva si sa vezi daca face! trebuie sa il certi cand face in casa(pe covor, etc)ddar sa nu fi violenta
sper ca te-am ajutat
pupicikiss
fundita?
/

| marian123 a răspuns:

Ce mic e...ai grija de el in casa vreo 2 saptamani si dupa aia incepe sa il scoti usor pe afara am avut si eu dar mai mare putin si era foarte ascultator

| Irina_4710 a răspuns:

Poti sai cumperi un fel de pampers pentru caini, are un miros care ii face sa face pe locul ala