| paulutz a întrebat:

Sall am un husky siberian ca in poza de avatar dar poza e facuta mai demult si il ador enorm, mie mi se potriveste husky siberian voua?

4 răspunsuri:
| PiTbuLuL a răspuns:

Mie mi so potriveste 2 rase pitbul si rottweilerbig grin.Eu am 2 pitbuli si un rottweiler toti rasa purabig grin Ii am de 1 an si ceva si tin la ei mai mult ca la oricine nu stiu ce m-as face fara ei ii ador enorm:X

| TURCUL0001 a răspuns:

Sunt superbi.

| Corina29 a răspuns:

Si mie imi plac cei husky, insa parintii mei spun ca nu suporta caldura.Si cum la noi vara sunt 40 de grade(aproximativ) nu putem sa avem unul.
Mie mi se potrivesc Husky Siberian si Malamut de Alaska

Răspuns utilizator avertizat