| paulutz a întrebat:

Sall TPU, am un husky siberian de 3 luni, cel din poza de avatar dar poza e facuta de maid e mult, si cand l-am adus la 6 saptamani el a avut coada ridicata sus, si acum sa mai lasat, si eu am vazut ca husky au coada in jos cand sunt mari, dar si-o mai ridica si atunci.dar el are pedigreee asa ca nu are cum sa fie corcitura, dar am vazut ca husky cand sunt mici au coada in sus, nu? deci e normal nu? ca scrie pe pedigree ca e husky siberina.e normal? funda!

1 răspuns:
| Hăbă_Georgi_1993 a răspuns:

Am o femela Husky Siberian si sincer a meu tine coada in sus doar cand se joaca cu alti catei, in rest nu o ridica mai deloc...thinking probabil tine de starea lor emotionala?