| cristinica20025 a întrebat:

Sall! Deci mama a gasit o crescatorie de golden retriever si acolo este cateaua care o sa nasca in martie, adica luna asta puiutul meu si cred ca o sa ma mut la casa mai tarziu ca acum stau la apartament si ma intreb daca o sa poata sta si la apartament. Voi ce ziceti avand in vedere ca o sa-l iau de acolo dupa o luna dupa ce se naste?

3 răspunsuri:
| bichon1 a răspuns:

Daca se obisnuieste de mic poti sa-l ti linistit in apartament daca il scoti afara regulat pentru plimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| chrissull a răspuns:

Sigur ca da, daca care o ingrijire corespunzatoare! ai grija la periere care trebuie facuta o data pe saptamana. Poate sta la apartament daca face mult exercitiu fizic si sa ai grija, pentru ca este un caine activ si s-ar putea daca nu il scoti afara sa iti roada mobila sau sa sape in covor(acesta este modul lui de a se enerva)Succes la cresterea lui!