| flavyusR a întrebat:

Am instalat driveru de placa video,si de cand l-am instalat dupa ce imi scrie chestia aia la pornire,,Starting Windows,,inainte se stingea monitoru o secunda si nu scria nimic,acum cand se stinge imi scrie no signal o secunda si dupa aia porneste normal, are ceva daca scrie asa, cum sa fac sa nu mai scrie?

1 răspuns:
| Spaz472 a răspuns:

Stai linistit e de la Driver nu se poate intampla nimic baga o versiune mai veche/mai noua depinde ce driver ai in acest moment. Succes!