| adrian_4038 a întrebat:

am o mare problema azi am gasit ranit la picior un pui cred ca de uliu asta mi-a spus tata ca e. cu ce pot sa-l hranesc va rog ajutati-ma ca nu vreau sa moara si cat mai multe sfaturi cine vrea sa ma ajute ady_ste_92 multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Esti sigur ca e de uliu? http://www.porumbei.ro/nu-confundati-ulii-cu-vindereii/.Iti dau acest link pentru ca nu stiu in ce regiune locuiesti, deci nu pot sa-mi dau seama daca e uliu sau nu. Sper ttusi ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Dai carnelaughingSerios acum, e un animal pradator crezi ca o sa il poti hrani in casa?

| Andreea_9995 a răspuns:

De ce nu il duci la veterinar? si cere sfaturi cum il poti ingriji.)