| LittleVampireGirl a întrebat:

De cateva zile pisica mea se comporta foarte ciudat! Si are doar 8 LUNI! Vrea numai afara. Toata noaptea miorlaie si sta la usa sau la geam. Nu vrea sa manance si este mult mai apropiata de mine... Ce s-a intamplat cu ea!?

Răspuns Câştigător
| SunGoesDown a răspuns:

Mda. e in calduri. eu am 3 pisici. ori ii dai pastile ori astepti sa ii treaca si dupa, fuga la castrat. Prima mea pisica era sa moara pentru ca nu am sterilizat-o la timp. Noroc ca a supravietuit. Daca nu vrei sa ai pui, nu o mai lasa afara.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

E in calduri.

| KinderBeeeib a răspuns:

E in calduri happy este indragostita de un pisoias din cartier probabil happy