| FortaSteaua2012 a întrebat:

urgent! Pisica mea urmarea un paianjen destul de mare eu l-am calcat ca sa nu intre in casa, dar apoi pisica la mancat. Este vreo problema?

6 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Nu

| AAndrei_Andrei_1996 a răspuns:

NU este nici o problema. Insectele sunt proteine pure. Oricum cainele verisoarei mele a mancat si carabusi si gandaci de bucaarie si nu a patit nimic laughing.

| cookyemadyeu a răspuns:

Nu.Nu este nici o problema pisica prietenei mele a mancat si omizi.

| βeβuşka a răspuns:

Nicioproblema laughing Pisicile mananca orice insecte laughing si daca nu sporta stopacul vomita si il scoate nu iti face griji happy [ Funda puppy dog eyes]

| Foreverme a răspuns:

Nu nu este nicio problema

| Tisescu_Iarina_1997 a răspuns:

Nu e problemăbatting eyelashes Şi pisica mea mănâncă muşte, viespi, albine, fluturi de noapte.
Nu a păţit nimic şi nici nu o să păţească!

Deci nu e problemă dacă mănâncă anumite insectelaughing
Doamne, cum sună asta!straight face