| Tarcatu a întrebat:

Vreau sa va spun ca de 2 saptamani cainele meu este foarte rau(bolnav) nu stiu ce are la inceput tusea rau credeam ca are ceva in gat l-am dus la veterinar, dupa cateva zile incepea sa ii curga nasul si tot asa era mai rau.De cateva zile este foarte foarte bolnav nu se ridica de jos, ochii i s-au inrosit foarte tare si cand il strig se uita in alta parte. A fost veterinarul si 3 zile la vaccinat dar fara rezultat, el spunea ca in cateva zile isi revine dar a trecut 1 sapt si ceva.Ce sa fac va rog? vreau sa stiu daca mai pot face ceva sau e pe moarte?

2 răspunsuri:
| AlexClAuDiU a răspuns:

Cheama alt veterinar incearca sa suni la alti veterinari si sa mai intrebi poate este trecatoare, poate doar are ceva raceala...cred ca ar trebui sa suni alt veterinar macar nu stiu sa il intrebi sa ii explici... sper sa se faca bine si sa vii cu detatlii sa imi spui cum se mai simte. BAFTA