| Simi03 a întrebat:

Saltu TPU! Stie cineva de unde as pute cumpara un Carasi Coada de Voal mascul? Am cautat si nu am gasit, doar alte specii. Vreau sa mai stiu daca se poate sa imperechez o femela caras Coada de voal cu o alta speciie de mascul? (Scuzati daca am gresit categoria) Fudaaa!

2 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Poti lua carasul de la un petshop si da se poate sa imperechezi doi carasi.

| Simi03 explică (pentru Loker):

Ma refeream daca se pot imperechea 2 carasi care sa nu fie aceeasi specie. Exemplu: Caras auriu cu coada si caras auriu fara coada.La petshop nu sunt carasi mari doar de aia mici. Eu am un caras auriu cu coada de 20cm.