| marin_6979 a întrebat:

Salut am 12 ani si vreau sa ma ocup cu sala de forta ce ziceti?

6 răspunsuri:
| fafnir a răspuns:

Esti prea tanar pentru greutati, o sa iti stopeze cresterea. Mai bine bagate la un club de atletism(alergator de fond). Asa, cand cresti mai mare te poti apuca de sala avand in spate o baza solida. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi îţi urez multă baftă şi... la câţi mai mulţi muşchi! laughing

| TheK0smy a răspuns:

Eu zic sa te te duci dar ai voie sa faci doar unele exercitii daca nu poti ramane mic din cauza ridicarii greutatilor.

| Andrew_9035 a răspuns:

Nu esti prea mic.S-ar putea sa ai probleme. Funda te rog eu

| Chocolate_4593 a răspuns:

Stai cuminte. nu mai dau explicatii. iti spun: ramai mic si impotent.

| 76viorel a răspuns:

Fate vandame succes