| Damian_Emi_2000 a întrebat:

am 16 ani,si as vrea sa fac sala ce ziceti, sa ma ocup?

Răspuns Câştigător
| Meow230 a răspuns:

Bafta

5 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Da

| AssoX a răspuns:

Oho,e varsta perfecta pentru asa ceva...iti garantez, odata ce te apuci de sala te vei simti mult mai bine, peste 1 an, 2 ani te vei uita in oglinda si te vei gandii ce bine este ca te-ai apucat de sala...e bine sa faci un sport, sportul te schimba mult.

| Damian_Emi_2000 explică (pentru AssoX):

Multumesc mult ....cred ca o sa ma apuc

| Meow230 a răspuns (pentru Damian_Emi_2000):

Bafta

| Meow230 a răspuns:

Acum depinde daca stai la oras sau la tara. Si de ce ai vrea sa faci asta? Dar nici nu strica.Doar sa stii: In primul rand, daca mergi la sala, trebuie' sa te tii de asta. In al 2-lea rand,trebuie sa-ti platesti un antrenor,sau sa te antrenezi cu cineva experimentat,cel putin la inceput. Pentru ca toti avem grupe deficitare care trebuie antrenate mai intens si intr-un anumit fel. Iar in ultimul dar nu cel din urma, Sa NU te apuci de greutati considerabile si repetari minime, pentru ca nu o sa te alegi decat cu dureri. Spun asta din experienta. Iti recomand sa mergi la sala, dar sa respeci ce am zis mai sus. Asta e pur parerea mea, daca vrea cineva sa ma corecteze, ok.

| Damian_Emi_2000 explică (pentru Meow230):

Multumesc...aici unde stau eu e in oras in bacau si este o sala de sport unde poti itra gratis fara nici un ban si ai si antrenor oricum mersi