| Ak40 a întrebat:

am 14 ani si ma ocup destul de intens cu sala de forta dar as dori inca un sport si nu stiu ce sa aleg, k1 sau fotbal? Vreau k1 pentru ca ma ocup si cu sala si imi place mult, fotbal pentru ca m-am ocupat cu el si pot juca destul de bine si vreau sa joc fotbal incontinu.Nu stiu ce sa aleg, pls help.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa vezi cat de prost esti, k1 e o GALA DE LUPTE. Nu ai cum sa "practici k1", poate sa concurezi acolo.

Tu vrei "kickboxing", dar oare primesc copii pampalai si firavi la kickboxing?

| Piotra a răspuns:

Daca vrei sa faci o cariera din fotbal apuca te de fotbal, daca vrei sa te mentii sanatos, sa arati bine si sa stii sa te aperi in caz ca... apuca te de k1. Fotbal poti sa joci si la scoala, si acasa si in cartier, dar daca vrei profi du te la club. in acelasi timp nu neglija scoala laughing