| floryn05 a întrebat:

am 2 catei un mascul si o femela,, masculul are 5 ani iar femela 6 luni problema e ca femela nu vrea sa stea la imperechere adica sta putin si pe urma incepe sa maraie la mascul si il musca si se da la oparte cred ca stiti la ce ma refer ..pentru ca vreau foarte mult sa faca pui. credeti ca ar putea fi din cauza ca masculul e mai scund iar femela mai inalta? care ar putea sa fie problema de nu vrea femela sa stea?

4 răspunsuri:
| sarah15 a răspuns:

E bine sa fie aceeasi rasa ca sa iasa pui frumosi. Femela nu vrea sa se imperecheze, n-ai ce sa-i faci decat sa astepti sa-i vina "cheful".

| Niculae_Edy_1995 a răspuns:

In primul rand cainii trebuie sa fie de aceeasi rasa ex:daca masculu e pichinez si femela maidanez nu merge.

| floryn05 explică (pentru Niculae_Edy_1995):

Masculul e maidanes iar femela e corcitura de pitbull

| boss_5292 a răspuns:

Dar femela a intrat in calduri?
Pana nu intra in calduri o sa refuze masculul, o sa-l maraie, o sa-l muste, etc.Mai ales ca femela ta este metis de pitbull.
Urmareste femela. Cand intra in calduri trebuie sa aiba niste scurgeri vaginale, cred.Dar nu cred ca ar putea intra in calduri la varsta asta...