| Anonim23091998 a întrebat:

Am 2 pisici mari si 8 pui. Pisicile mari au putini purici dar cele mici sunt pline de purici. Ce ar trebui sa le iau avand in vedere ca pisicile mici au doar 3 saptamani? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Și eu am avut pui de 3 săptămâni cu purici. De la mama. Am luat ceva de la un magazin de animale. Spray antipureci. I-am dat peste tot și nu mai are acum. Dar e grav la pui mici. Acum puiul de 3 săptămâni acum are 12 luni și ii cade mult par, și cred că e bolnava, ai grija

1 răspuns: