| Savu_Nicusor_1995 a întrebat:

Salut! Am adoptat un caine din rasa amstaff si este destul de slabut, imi puteti recomanda mancare sau retete sanatoase pentru a se ingrasa? Ies cu el de 2 ori pe zi la alergat, dar oboseste repejor.

4 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Cand am catei sau pisici care trebuie sa ia in greutate le dau piele de gaina/ curcan fiarta si data prin blender.

| dinaprilie a răspuns:

Salut, amstaf egal multa carne desi am un amic care l-a "domesticit" si cu boabe.

| Eireann a răspuns (pentru dinaprilie):

Nu cred ca necesita mai multa carne decat alte rase de aceeasi dimensiune si greutate.

| Savu_Nicusor_1995 explică (pentru dinaprilie):

Eu ii dau si boabe si conserve, dar nu acumuleaza, e ca si cum nu mananca... si nu stiu ce sa ii dau ca sa creasca in greutate