| xlr8rq1 a întrebat:

Am cumparat o pereche de nimfe(fata si baiat) acum doua zile si tot inchid ochii si ii deschid numai cand aud zgomot sau faci miscari bruste langa ei!
De ce fac asta?

4 răspunsuri:
| SnowBella a răspuns:

Inainte sa le fi cumparat trebuia sa te asiguri ca sunt tinere si perfect sanatoase. Ideal ar fi fost sa le fi ales pe cele mai active. Probabil vanzatorul ti le-a dat pe cele batrane... Data viitoare cauta pe internet sfaturi despre cum sa-ti alegi un papagal sau orice alt animal de companie.

| SnowBella a răspuns:

Si tu crezi ca au 4 si 8 luni pentru ca asa ti-a spus vanzatoru`? Oricum, ma bucur ca ai dezlegat misteru`. happy

| xlr8rq1 explică:

Frate,is sanatosi tun!
Fata are 4 luni si baiatul are 8 luni!
Am realizat de ce faceau asta!
Le era somn!laughing

| tpu4ever a răspuns:

Apropo daca nu te -ai hotarat la nume o colega de-a mea are o nimfa, pe Elvis.Amuzant nu? Ok dar acum trebuie sa trecem la subiect, deci daca fac asa poti cauta pe internet sau poti cumpara o carte despre nimfe. Daca nici aici nu gasesti consulta un veterinar.