| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am de aproximativ doua luni o catea care acum are 4 luni, ea nu latra mai deloc, e al doilea caine la rand care nu latra, iar vecinul are si el o catea tot de aceasta varsta, ea latra mai tot timpul. Celalalt caine al meu nu a latrat mai deloc, lasa pe oricine sa intre in curte, ceea ce ma ingrijoreaza in privinta acestei cateluse, daca in ceva timp nu incepe sa latre, ce as putea sa fac sa latre macar cand vede un strain?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu spun sa o duci la un medic veterinar daca te ingrijoreaza happy

| singuraticul90 a răspuns:

Cred ca il alinti prea mult... daca vrei sa latre, cand te joci cu ea o mai tragi de ureche, de coada..eu asa le fac