| anonim_4396 a întrebat:

Am fost curios sa vad cum sunt boabele de caine, pot sa patesc ceva daca am mancat?

Răspuns Câştigător
| Dariuca2000 a răspuns:

Nu poti sa patesti nimic.Sunt doar niste boabe. Daca tie ti-au placut la gust e OK happy. Oricum si eu am avut o prietena care a mancat toate boabele cainelui si nu i s-a intamplat nimic

12 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Incepi sa latri.
NU patesti nimic si eu am luat unu de la catelusa mea rolling on the floor

| cățelușa56 a răspuns:

Am mancat si eu, nu patesti nimic.

| Ruxuletz a răspuns:

Buna, si eu am gustat si nu am patit nimic happy. Stai linistit, si biscuitii de caine sunt foarte deliciosi, ii poti incerca big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Te transformi in caine

| chelie91ptm a răspuns:

Pacat de tine

| Lilia_1576 a răspuns:

Si eu am o verisoara care a mancat dar era de pisica laughing si nu a patit nimic! cum erau la gustlaughing)?

| TheStreetBoy a răspuns:

O sa latrii de seara laughing

| happyendings a răspuns:

Nuhappystai linistit. Poate o sa ai parul mai luciostongue

| xr3Belx a răspuns:

Lol! halesti mancare da cainelaughing

| Adinkra a răspuns:

Daca ai gustat putin nu patesti nimic. Daca ai mancat pe saturate...probabil o mica indigestie

| amaliaamalia a răspuns:

Depinde cate ai mancat. daca ai gustat 1, 2 nu patesti nimic, daca ai mancat mai multe nu stiu

| lips a răspuns:

Nu stai linistit\a am o prietena care mananca adica fara nici-o jena si nu pateste absolut nimic.:d funda?