| HRDiana100 a întrebat:

Am o pisica de8 luni care s-a imperecheat acum 1 luna si 2 saptamani dar nu are burta. Prima data s-a imperecheat de vre-o 2, 3 ori cu acelasi motan si dupa 1 zi i-am dat pastile pentru a nu mai intra in claduri si dupa nu sa mai imperecheat. (Motanul este al meu are1 an si 5 luni si sa imperecheat pentru prima data cu pisica mea ) help de ce nu are burta?

3 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Probabil pisica este prea mica ori motanul nu si-a dat drumul.
In fine, daca ii vezi imperechindu-se sa nu te apropii de ei, probabil se vor speria.

| Candy123isteata a răspuns:

Diana, pisicilor ca si oamenilor sau animalelor nu ii creste asa de repede burta sau poate are sau nu ai observat tu si mie mi s-a intamplat asta

| Candy123isteata a răspuns:

Diana, pisicilor ca si oamenilor sau animalelor nu le creste asa de repede burta sau poate are sau nu ai observat tu.si mie mi s-a intamplat asta