| xXEakaRyXx a întrebat:

Am primit mai nou o pisica Ragdoll cadou eu unu nu o pot pastra deoarece am multe treburi si nu pot sta mereu cu ea...ma gandeam sa o vand! pisica este foarte jucausa si pufoasa nu e pretentioasa la mancare doar sa ai timp sa te joci cu ea eu sunt din Iasi este vreo careva interesat?

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Nu uite cum faci, ca dupa te va sgaria de te vede. Uite angaseaza o bona, fa-ti din timp treburile, cumparai o jucarie, dai un ghem, dai un soricel de plastic.Pa