| Mirelemi a întrebat:

Am un câine husky și de când a început sa ningă a vrut numai pe afara, fiind și "prietena lui" in călduri, nu m-am înțeles cu el și a dormit numai in zăpada lângă ea. Acum. de o zi și jumătate, este cam palid și doarme incontinuu nedezlipidu-se de caldura din casa, are și o tuse, dar rară. De mâncat, mănâncă destul de mult, dar și-a pierdut energia. Ma gândesc ca are o răceala, nu știu dacă sa chem medicul veterinar, nu mi se pare ca e ceva grav. As vrea sa știu câteva leacuri " băbești" sa i le pot aplica eu acasa, iar in cazul in care sa nu și revină sa chem veterinarul.
P s cățelul are vârsta de un an.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai fost si tu îndrăgostit/a, îl vei înțelege. Nu cred că e ceva grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei de altfel sunt construiți să reziste la frig. Mai ales husky.

| Dana2103 a răspuns:

E invatat la caldura ta din casa dar husky rezista la frig