| ThePowerlifter a întrebat:

Am un caine maidanez si de cate ori il scot afara mananca toate mizerile ce le gaseste.De ce?

Răspuns Câştigător
| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Pai daca e maidanez normal.Asa a trait pana sa il iei.Si daca il lasi normal ca mananca.Trebuie sa il tragi cat poti de lesa pana se dezobisnuieste.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| membrulcelmainou9238 a răspuns:

E un maidanez si rupe lesa
nu il poti dresa
nu executa cand ii zici CULCAT

| Noitra a răspuns:

Nu ii dai destula mancare.

| eddie20 a răspuns:

Face asta pentru ca asta e firea lui, daca a crescut pe strada asa se hranea. Ai facut un gest foarte frumos daca ai adoptat un caine de pe strada, sa iti traiasca.

| Miru_Miruna_1994 a răspuns:

Pai daca l-ai luat de pe strada, e normal sa faca asta. doar asa traia el inainte sa il ai

| RozaCinni a răspuns:

Daca este pui, acesta nu stie sa faca diferenta dintre o mancare buna si una proasta. Dar daca e ditamai cainele incearca sa-l tii in frauwinking sau sa il dresezi dand-ui recompense la final:d