| Bobi1233 a întrebat:

Salut am un caine Ogar de 9 luni si noaptea schelalaie plange.
Ce sa-i fac? Are apa mancare

6 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Poate ii este frica de intuneric eu stiu, incearca sa ii faci o cusca happy presupun ca il tii in curte. sau mai ia un caine pentru a nu fii singur

| Bobi1233 explică (pentru KaterinaPetrova):

Da il tin afara si are si cusca dar nu stiu de ce face asa o sa ii mai iau un catel sa stea cu el pana se obisnuieste dar de la 4 5 luni e afara si tot nu sa obisnuit bine bine.

| AdrenalinTm a răspuns:

Vezi ca il dor dinti dai ceva de ros

| Cristizz21 a răspuns:

Face asa probabil pentru ca este lasat singur, nu prea ai ce sa ii faci, doar sa ii oferi mai multa afectiune, o sa se obisnuiasca el singur.

| IubescAnimalele a răspuns:

Poate se simte singur si ii e frica noaptea. Ai incercat sa il tii cu tine in camera?

| Iuliana_Iuly_1996 a răspuns:

Se simte singur