| BuffaloSoldier a întrebat:

Salut.Am un catel de 3 luni si de ceva timp musca incontinuu cand de joaca, ma trage de picior si de mana. Nu stiu cum sa il dezvat... Va rog ajutati-ma FUNDA

3 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Nu prea ai cum.Asa fac toti pana la 1 an.Dai ceva jucari anume pe care le poate musca.

| Atacator007 a răspuns:

Al meu deja are la 7-8 luni.Au fost 2 din pacate unul a murit, eu mereu i-am facut sa se urasca intre ei (se muscau pana la sange) pai da eu nu doream altceva decat sa fie rai cu lumea necunoscutabig grin Acum acesta care a ramas musca si se duce la mama lui si la fel o trage de coada si mereu nu-i da pace. Acum nu stiu nici eu cum pot il pot dezvata.

| allealle15 a răspuns:

Și eu am un băiețel de 1 lună și o fetita de 4 ani jumate...amândoi fac chestia asta, mai ales când sunt alintati sau se joacă.ai putea să i dai ceva de cauciuc să roada, pentru ca coltisorii II cresc sl il deranjeaza.și dacă îi spui nu i voie nu cred că ar asculta pentru că e prea micuț ....bafta