| anonim_4396 a întrebat:

Am un Labrador mic de 3 luni, si imi tot musca trocoul si ma prinde de mana sau de ce apucathinking Si am o intrebare, se joaca sau e rea si trebuie sa o dezvat sa nu mai muste?

Răspuns Câştigător
| capricc a răspuns:

Se joaca big grin Cand musca, spune-i 'nu-i voie' ca sa inceapa ea sa asocieze muscatul cu ceva rau. Sau spune-i uffff, doareeeee si fa-te ca te doare. Desi pare absurd, intelege durerea si o sa pupe apoi.

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Cel mai probabil se joaca, devin agresivi mai tarziu happy!

| Ammizzu a răspuns:

Mule animale simt nevoia sa roada, mai ales caini care au o dantura foarte puternica. Ar trebuii sa ii cumperi anumite jucarii ca sa le roada.

| FlaviuselFlaviusel a răspuns:

Multumesc pentru răspunsuri happy