| Pitbull200010110 a întrebat:

Salut am un cățel pitbull de 1 lună și 21 de zile și azi de dimineață a mâncat otravă pentru șoareci și a făcut spume la gura și tremura și încleștase dinți apoi și.a revenit dar tot sta prost a mâncat și a eliminat prin excremente otrava

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Ma bucur.Sanatate

2 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Incearca sa ii dai lapte dulce sau acru(taie otrava), daca nu in cel mai rau caz du-te cu el la doctorul veterinar cat de curand

| Pitbull200010110 explică (pentru Mirris):

Și.a revenit a început să mănânce de joaca este sa înainte, mersi oricum

| Mirris a răspuns (pentru Pitbull200010110):

Ma bucur.Sanatate