| LilPuMPx a întrebat:

Am un husky de 7 săptămâni nevaccinat, îl vaccinez mâine. Azi a vomitat de 2 ori. E foarte energic. Vomita și după nu mai are nimic. O sa merg cu el la veterinar, ce părere aveți? Ii las mâncare și apa nelimitata

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Mananca lacom si regurgiteaza, ai face bine sa nu ii mai lasi mancare la discretie sa ii dai cu portia de mai multe ori pe zi, dar nu exagerat pentru ca asa sunt cainii, lacomi

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

N-avem de unde sa stim ce are. Du-te cu el la veterinar si o sa-ti zica el.