| alexcelmic a întrebat:

Salut, am un motan, pe care îl țin în curte și recent mi-am adus un pui de cățel în curte, nu atacă pisica, nici pisica nu se ferește de el, ba chiar când stau în curte vin amândoi la mine și n-au treabă, credeți că s-ar putea lega o prietenie între ei de mici astfel încât să nu fiu nevoit să îi fac țarc cățelului când crește?

4 răspunsuri:
| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Da,s-a putea lega o prietenie între ei după un timp mai îndelungat, așa și cățelul meu, doarme împreună cu pisica și motanul meu în același cușcă

| alexcelmic explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

Motanul e mai încăpățânat, și mârâie la el dar câinele n are treabă cu el, sper să se obișnuiască unul cu altul

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru alexcelmic):

Așa și motanul meu

| xilef123 a răspuns:

Da