| Jee354 a întrebat:

.Am un rottweiler de 2 luni.la o luna i-am taiat coada.Si un handicapat de doctor a spus ca elasticul trebuie tinut 2 zile cand trebuia doar 2 ore.Si acum i-a cazut de tot coada :@:@sad.Si i se vede osul.Ce as putea Face? Un raspuns urgent! Funda+VOT.

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Da puiul dupa ce ii era taiata coada trebuia cusut. Nu i s-a facut lucrul asta?
Te sfatuiesc sa mergi la un alt medic, dar mai competent. Intra pe www.despre-rottweiler.ro deschide un topic cu problema ta si sunt multi useri si crescatori care cresc aceasta rasa si iti pot da multe sfaturi utile, pentru problema ta de acum, dar si pe parcursul cresterii puiului.
Sa-ti traiasca!

| Jee354 explică (pentru RedNose):

Ii s-a cusut coada, dar elasticul cu care ii era legata sa nu ii curga sange trebuia sa stea acolo doar 2 ore..nu 2 zile..Si multumesc pentru,, urare'' si sfat..Bafta si multumesc inca odata.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fugi cu el la veterinar.

| Jee354 explică:

Se mai poate face ceva? Ii mai creste carnea inapoi peste osstraight face? Pentru ca ii se vede osul cam.1cm

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Mai bine mergi la alt doctor

| sergiu1234star a răspuns:

Pai mergi la un doctor, alt doctor, si o sa il vindece