| petryk_2058 a întrebat:

Am un rottweiler de 1 luna jumate pot sa-i tai coada?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @@petryk! Dacă ți-ar tăia cineva un deget pentru că așa dă bine ai fi fericit? Eu cred că ar trebui să te mai documentezi înainte de a lua decizia asta. La concursuri nu mai sunt de mult acceptați câinii cu coada tăiată. Nu te gândești că are și ea rostul ei?
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nuuuu! E o cruzime inutila, la ce foloseste taiatul cozii? La nimic.De ce sa iti schingiuiesti animalul degeaba?

| Maria_6444 a răspuns:

Mai asteapta cam o luna, doua.Mai bine du-te la un medic veterinar sa stii exact cand trebuie big grin